Kasutustingimused

Tellimine

Lederki veebilehe näol on eelkõige tegu tootekataloogiga. Tellimus saadetakse meile e-kirjana ning enne arve saatmist kontrollime Teie poolt soovitud toodete olemasolu. Kui mõni nimekirjas olnud toode on laost välja müüdud, siis saadame Teile kirja vastavate toodete tarneaegade kohta.

Registreerimine

Enne internetist tellimist tuleb end registreerida. Kasutajaks saab registreerida siin. Pärast registreerimist saate parooliga siseneda ning alustada tellimist.

Hinnad

Kõik kodulehel nähtavad hinnad on koos käibemaksuga.

Kauba kätte toimetamine

Pärast tellimuse vormistamist saate pakkumise, mille järgi saab teha makse. Tooted, mille laos olemasolu on kinnitatud, saate kätte kohe pärast raha laekumist meie kontole ning kauba saadame postikulleriga Teile. Posti teenuste eest tuleb tasuda vastavalt kulleri hinnakirjale kauba kättesaamisel kohapeal.

Isikuandmed

Isikuandmed, mis on vajalikud registreerimiseks ja kauba kätte toimetamiseks, on konfidentsiaalsed ning ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. Lederk OÜ kasutab Tellija poolt avaldatud isikuandmeid tellimuse täitmiseks ning võib kasutada oma klientide kontaktandmeid ka reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kontaktandmeid (nimi, aadress, telefon) võib Lederk OÜ vajadusel edastada ka kaupa kättetoimetavale ettevõttele (näiteks Eesti Post, SmartPost või Post24)

Garantii

Garantii kõikidele Lederk OÜ poolt müüdud kaupadele on 2 aastat. Garantii kehtib ainult esitatud arve alusel.